KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 5431518
nr 543 1518
Akvarell
Signerad F. Lindström, vägkrök, 17x24
Utrop:
100 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 september 2008
kl 17:54:03
150 kr
150 kr
250 kr
Karl Lindström (1865-1936)